از کم ترین ظرفیت در این خانواده برخوردار است. ظرفیت توزین این مدل 300 گرم و دقت آن نیز 0.005 گرم است که بسیار عالیست. دور این بخش از ترازو را محفظه ای شیشه ای برای جلوگیری از تاثیر گذاری جریان هوا بر روی اطلاعات توزین فرا گرفته است. طراحی ظاهری محصول نیز مطلوب است و مهندسی و دقت را می توان در آن مشاهده کرد. وزن کلی دستگاه 1.39 کیلوگرم است که به راحتی می توان با یک دست آن را حمل کرد. صفحه نمایش موجود در محصول از نوع LCD و دارای نور پس زمینه است. برای کنترل  ترازو آزمایشگاهی 7 دکمه در نظر گرفته شده و برای دقت بیشتر در توزین، می توان 3 دکمه Tare، Zero و Print را به وسیله سنسورِ قرار داده شده در کنار نمایشگر کنترل کرد. این سنسور به دلیل حساسیت زیاد لودسل و احتمال تغییر در وزن خروجی قرار داده شده است.
پشت دستگاه پورت های متعددی برای اتصال ترازو به کامپیوتر، نمایشگر و چاپگر قرار داده شده است و همین موضوع گستره قابلیت های XE-H را افزایش داده است. گفتنی است که باتری دستگاه از نوع قلمی سایز AA و به راحتی قابل تعویض است.
خصوصیات :
اتصال به دستگاه های جانبی نظیر کامپیوتر
- محفظه توزین شیشه ای
- دقت بسیار بالا | 0.005 گرم
- طراحی مناسب
- صفحه نمایش LCD
- ارسال فرمان بدون نیاز به لمس دکمه ها


فروش باسکول دستگاه ,داده ,دکمه ,توان ,ترازو ,توزین ,قرار داده ,صفحه نمایش منبع

مشخصات

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
98 نیوز ارایشی پیرانشهر زیورآلات سال 2018 بهین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. اینجا زیبایی را درک کن سبک زندگی سلام شاپ قطره های باران مسیحیت وازادی نقد چین